ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Redmi Watch 3 Active Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.83 inç
Batarya Kapasitesi
289 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.83 inç |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kavisli Ekran (2.5D) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Kürek Çekme İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 289 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x280 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.94 mm |
| Cihaz Eni | 38.88 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.94 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 12 gün |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Xiaomi Redmi Watch |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Seri | Redmi Watch 3 |
| Gövde Ağırlık | 41.67 g |
| Azami Parlaklık | 450 nit |