ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xee-Kids 14 Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.7 inç
Bellek (RAM)
128 MB
Batarya Kapasitesi
720 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.7 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS TFT |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 128 MB |
| Dahili Depolama | 128 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Saatimi/Bilekliğimi Bul Gelen Aramaları Yönetme Arama Geçmişi Grup Yazışması Rahatsız Etmeyin Modu Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 720 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x280 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | UNISOC W307 |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.2 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Ebeveyn Kontrolü Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge Konum Bilgisi Paylaşma Uzaktan İzleme |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS A-GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| CPU Üretim Teknolojisi | 28 nm |