ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wonlex KT19 Pro Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.85 inç
Bellek (RAM)
1 MB
Batarya Kapasitesi
900 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.85 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 1 MB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm Dahili Medya Oynatıcı Hesap Makinesi Mini Oyun |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 900 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x280 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SL8521E |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge Uzaktan Kapatma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 57.6 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | FDD |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| Kamera Özellikleri | Yüz Tanıma |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.1 |
| 2G Frekansları | B2 B3 B5 B8 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B5 (850) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B2 (1900) B38 (2600) B40 (2300) B5 (850) |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Özellikleri | WCDMA |