ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wiky Watch 5Plus Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.78 inç
Bellek (RAM)
1 GB
Batarya Kapasitesi
770 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Çizilmeye Dirençli Gorilla Glass Kavisli Ekran (2.5D) |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Saatimi/Bilekliğimi Bul Gelen Aramaları Yönetme Arama Geçmişi Fonksiyonel Düğme Güç Tasarruf Modu Mini Oyun Rahatsız Etmeyin Modu Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 770 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 368x448 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum 8541E |
| Cihaz Boyu | 51.2 mm |
| Cihaz Eni | 42.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.1+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Çıkarma Bildirimi Ebeveyn Kontrolü Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge Güvenli Rehber Kapatma Önleme Konum Bilgisi Paylaşma Uzaktan İzleme Uzaktan Kapatma Uzaktan Sıfırlama Uzaktan Yeniden Başlatma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS A-GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 52 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | FDD LTE |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Seri | Watch 5 |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wiky OS |
| Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| 2G Frekansları | 900 1800 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B1 (2100) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B38 (2600) |
| 2G Özellikleri | GPRS GSM |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| CPU Frekansı | 1.4 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |