ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Wiky Watch 4Plus Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.3 inç
Bellek (RAM)
512 MB
Batarya Kapasitesi
620 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik 2D Ekran Camı |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Saatimi/Bilekliğimi Bul Mini Oyun Rahatsız Etmeyin Modu Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 620 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SL8521E |
| Cihaz Boyu | 47.4 mm |
| Cihaz Eni | 41 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 16 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 4 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Çıkarma Bildirimi Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge Güvenli Rehber Konum Bilgisi Paylaşma Uzaktan İzleme Uzaktan Kapatma Uzaktan Yeniden Başlatma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS A-GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 57 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Wiky Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Seri | Watch 4 |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wiky OS |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| 2G Frekansları | 900 1800 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B8 (900) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B1 (2100) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B38 (2600) |
| 2G Özellikleri | GPRS GSM |
| 3G Özellikleri | WCDMA |