ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Welio WWATCH Jr. One Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.75 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
700 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.75 inç |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Fonksiyonel Düğme Güç Tasarruf Modu Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe Yeşil Bej/Krem |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Kırmızı Sarı Yeşil |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Aktivite Takibi ve Geçmişi Kronometre |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 700 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x296 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | ASR8601 |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ebeveyn Kontrolü Güvenli Bölge Uzaktan İzleme Uzaktan Kapatma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 52 g |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Welio WWATCH |
| Seri | WWatch Jr. One |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android |
| Kamera Özellikleri | Video Kaydı |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.1 |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Özellikleri | WCDMA |
| CPU Frekansı | 1.5 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A55 |