ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
ttec Tempus 51mm Akıllı Saat (2SW03)
Ekran Boyutu
2.01 inç
Bellek (RAM)
128 MB
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Çizilmeye Dirençli Kavisli Ekran (3D) |
| Bellek (RAM) | 128 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Hatırlatıcılar Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe |
| Kamera | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) Jimnastik/Serbest Stil |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x269 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Actions ATS3085L |
| Cihaz Boyu | 49 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 150 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 9.0+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Ağırlık | 61.9 g |
| Ürün Ailesi | ttec Tempus |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Cihaz İşletim Sistemi | RTOS |