ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ticwatch C2+ Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.3 inç
Bellek (RAM)
1 GB
Batarya Kapasitesi
400 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Navigasyon (Harita) Gelen Aramaları Yönetme Google Asistan Google Haritalar Spotify Strava |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Gri Bej/Krem |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Fitness |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 400 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon Wear 2100 |
| Cihaz Boyu | 42.8 mm |
| Cihaz Eni | 42.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.7 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass BeiDou (BDS) |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) 2.4 GHz |
| Ürün Ailesi | Ticwatch C |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Cihaz İşletim Sistemi | Android Wear |