ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL Movetime MT40X Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.3 inç
Bellek (RAM)
256 MB
Batarya Kapasitesi
600 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik 2D Ekran Camı |
| Bellek (RAM) | 256 MB |
| Dahili Depolama | 512 MB |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Grup Yazışması Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Kalori Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Akıllı Spor Modu |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 600 mAh |
| Şarj Biçimi | Micro-USB |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Spreadtrum SC9820E |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 39.05 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.55 mm |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge Güvenli Rehber Uzaktan İzleme |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass BeiDou (BDS) A-GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX5 |
| Bekleme Süresi | 5 gün |
| Ağırlık | 50 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | cat4 |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Alcatel Movetime |
| Kordon Ölçüsü | 18 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Seri | Movetime MT40 |
| Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| 2G Frekansları | 900 1800 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B8 (900) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B1 (2100) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) |
| 2G Özellikleri | EDGE GPRS |
| 3G Özellikleri | HSPA+ |