ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Suunto 9 Peak Tıtanium Aktivite Saati (SS050911000)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
7 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Dot-matrix LED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Arka Aydınlatma Parlaklık Ayarı Safir Kristal |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Navigasyon (Harita) Zamanlayıcı Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Ay Evreleri Gösterimi GPS Saat Senkronizasyonu Güç Tasarruf Modu |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Geri Dönüş Rotası Geri Sayım Sayacı Hedef Belirleme Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme (Havuz) Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Triatlon Aerobik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.6 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi Fırtına Uyarısı |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 80 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 14 gün |
| Ağırlık | 52 g |
| Piksel Yoğunluğu | 282 PPI |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Suunto 9 |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 25 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |