ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Suunto 3 Aktivite Saati
Az Kullanımda Batarya Ömrü
5 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Gün Işığından Yararlanma Hızlı Yanıt Strava |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın Gri Bakır |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Beyaz Gri Kırmızı |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Kronometre Çoklu Spor Modu Geri Sayım Sayacı Hız Ölçer VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme (Havuz) |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 218x218 piksel |
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 43 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 70 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 3 ATM |
| Bekleme Süresi | 10 gün |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Gövde Ağırlık | 36 g |