ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Spovan Insomnia Akıllı Saat
Az Kullanımda Batarya Ömrü
5 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Gelen Aramaları Yönetme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Düzensiz Ritim Bildirimi Uyku Apnesi Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Hava Durumu |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Cihaz Boyu | 50 mm |
| Cihaz Eni | 50 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 5 gün |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Gövde Ağırlık | 51 g |