ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Gear S2 Classic Akıllı Saat (SM-R7320)
Ekran Boyutu
1.2 inç
Bellek (RAM)
512 MB
Batarya Kapasitesi
250 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| Bellek (RAM) | 512 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 4.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Dahili Medya Oynatıcı Çevrilebilen Fonksiyonel Bezel Güç Tasarruf Modu Sesli Not (Voice Memo) Sesli Yanıt (Sesi metne dönüştürme) |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Hareketsizlik Uyarısı |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Akıllı Spor Modu Akıllı Koç |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 250 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Barometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 360x360 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 3250 |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ |
| Güvenlik ve Koruma | Güvenlik Asistanı |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Ağırlık | 42 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) 2.4 GHz |
| Piksel Yoğunluğu | 302 PPI |
| Çıkış Yılı | 2015 |
| Ürün Ailesi | Samsung Gear |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Seri | Gear S2 |
| Cihaz İşletim Sistemi | Tizen |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Tizen 2.3.1 |
| CPU Frekansı | 1.0 GHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |
| Ana İşlemci (CPU) | 1.0 GHz Dual core |
| Uyumlu En Az Bellek Miktarı | 1.5 GB |