ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
QCY Watch Elite Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.19 inç
Batarya Kapasitesi
210 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.19 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kavisli Ekran (2.5D) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gümüş Pembe |
| Kordon Rengi | Pembe Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Eliptik Bisiklet Yoga Kürek Çekme Tenis |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 210 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Cihaz Boyu | 32.9 mm |
| Cihaz Eni | 32.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.9 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 13+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Ağırlık | 38 g |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Ürün Ailesi | QCY Watch |
| Kordon Ölçüsü | 18 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |