ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Polosmart PSSW12 Smartstep Akıllı Bileklik
Ekran Boyutu
0.96 inç
Batarya Kapasitesi
90 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| Batarya Kapasitesi | 90 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Cihaz Boyu | 43 mm |
| Cihaz Eni | 19.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.7 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 15 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Titreşim | Var |
| Ağırlık | 26 g |