ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Polar Pacer GPS Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.2 inç
Bellek (RAM)
5 MB
Batarya Kapasitesi
273 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Sürekli Açık (Always-On) Arka Aydınlatma Corning Gorilla Glass 3 Güneşte Görünür |
| Bellek (RAM) | 5 MB |
| Dahili Depolama | 32 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Takvim |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Mor Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Egzersiz Zamanlayıcı Geri Sayım Sayacı Hedef Belirleme Hız Ölçer VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme Fitness Kürek Çekme Kayak Voleybol Dövüş Sporları Yelkencilik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 273 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 43 gün |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 130 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ağırlık | 40 g |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 35 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 100 sa |
| Gövde Ağırlık | 23 g |
| CPU Frekansı | 200 MHz |