ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
OnePlus
OnePlus Watch 3 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.5 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
648 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Parlaklık Ayarı Safir Kristal |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Saatimi/Bilekliğimi Bul Dünya Saatleri Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Bluetoot |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Düzensiz Ritim Bildirimi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Kürek Çekme Tenis Yüzme (Havuz) Kayak İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 648 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon W5 Gen 1 |
| Cihaz Boyu | 47.6 mm |
| Cihaz Eni | 46.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.75 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 16 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 5 ATM |
| Ağırlık | 81 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) 2.4 GHz 5 GHz |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | OnePlus Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Seri | Watch 3 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 10 Dakikada 1 Gün Kullanım |
| Gövde Ağırlık | 49.7 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 5 |
| Azami Parlaklık | 2200 nit |
| CPU Frekansı | 1.7 GHz |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Grafik İşlemci (GPU) | Adreno 702 |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |