ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
No Name HK10 Pro Max Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.02 inç
Batarya Kapasitesi
270 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.02 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parlaklık Ayarı |
| Dahili Depolama | 1 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Bildirim Işığı A |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon Poliüretan/Plastik (TPU) Metal |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Nefes Egzersizleri Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Basketbol Futbol |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 270 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 485x520 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Siche SF32LB525 |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 39 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 7.0+ iOS 10+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi Konum Bilgisi Paylaşma Uzaktan İzleme |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 7 gün |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Çerçeve Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Seri | HK10 |
| CPU Çekirdeği | 2 |