ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
LinkTech S100 LT Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.78 inç
Bellek (RAM)
1 GB
Batarya Kapasitesi
720 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.78 inç |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 1 GB |
| Dahili Depolama | 8 GB |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Akıllı Sesli Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 720 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 9.0+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS A-GPS |
| Antrenman Sayısı | 12 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 2 gün |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |