ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kospet Tank T3 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Batarya Kapasitesi
500 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Corning Gorilla Glass 3 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | MIL-STD-810H |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Gümüş |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 500 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Actions ATS3085L |
| Cihaz Eni | 49.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.4 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.1+ iOS 10+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 170 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9K 5 ATM |
| Bekleme Süresi | 50 gün |
| Ağırlık | 75 g |
| Piksel Yoğunluğu | 461 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Kospet Tank |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Seri | Kospet Tank T3 |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |