ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Kieslect Kr2 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Batarya Kapasitesi
360 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Kavisli Ekran (2.5D) 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Zamanlayıcı Akıllı Sesli Asistan Aydınlatma (Flashlight) Digital Crown Mini Oyun |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Sarı |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol İp Atlama Voleybol Dövüş Sporları Jimnastik/Serbest Stil |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 360 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.4 mm |
| Cihaz Eni | 46.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.65 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 9.0+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Ağırlık | 58 g |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Kieslect Kr |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |
| Seri | Kr2 |
| Gövde Ağırlık | 39 g |
| Kordon Ağırlığı | 19 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Kieslect OS |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| CPU Frekansı | 240 MHz |
| CPU Çekirdeği | 2 |