ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Inter M3 Akıllı Bileklik
Ekran Boyutu
0.96 inç
Bellek (RAM)
16 KB
Batarya Kapasitesi
50 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 0.96 inç |
| Ekran Teknolojisi | OLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 16 KB |
| Dahili Depolama | 512 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 4.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Telefonumu Bul Kamera Kumandası |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 50 mAh |
| Şarj Biçimi | USB Type A (Erkek) |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Cihaz Boyu | 26 mm |
| Cihaz Eni | 19 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 8.0+ |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 22.4 g |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Ana İşlemci (CPU) | TLSR8266 |