ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Imiki
Imiki SF1 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
2.01 inç
Batarya Kapasitesi
280 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.01 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kavisli Ekran (2.5D) Retina Ekran |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Hesap Makinesi Zamanlayıcı Akıllı Sesli Asistan Aydınlatma (Flashlight) Mini Oyun |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Turuncu |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Yoga Tenis Basketbol Futbol Kayak İp Atlama Golf Pilates Kuvvet Egzersizleri Binicilik Aerobik Balıkçılık Jimnastik/Serbest Stil |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 280 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Cihaz Boyu | 45.8 mm |
| Cihaz Eni | 37 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.2 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 9.0+ |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
| Ağırlık | 39.8 g |
| Çerçeve Malzemesi | Alaşım/Metal |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |