ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Imiki
Imiki MB1 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.64 inç
Batarya Kapasitesi
230 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.64 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Kavisli Ekran (2.5D) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Zamanlayıcı Aydınlatma (Flashlight) |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 230 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 280x456 piksel |
| Cihaz Boyu | 53.3 mm |
| Cihaz Eni | 36.1 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.5 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 9.0+ |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 1 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |