ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
I-Xtech Xee Kids-11 Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
1.3 inç
Batarya Kapasitesi
605 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm Dahili Medya Oynatıcı Arkadaş Ekleme Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Pembe |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 605 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Çıkarma Bildirimi Geriye Dönük Konum Takibi Güvenli Bölge |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS A-GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Ağırlık | 52 g |
| Wi-Fi Özellikleri | Konum Bilgisi için |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | Nano-SIM |
| Kamera Özellikleri | Çift Kamera |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B8 (900) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B1 (2100) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) |
| 3G Özellikleri | WCDMA |