ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch GT 5 Pro Siyah (46mm) Akıllı Saat (55020DKD)
Ekran Boyutu
1.43 inç
Batarya Kapasitesi
524 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Parlaklık Ayarı Safir Kristal |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Hesap Makinesi Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Çevrimdışı H |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Düşük Kandaki Oksijen Bildirimi D |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Golf Parkuru Haritası Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Yüzme (Deniz) İp Atlama Golf Dalış Dövüş Sporları |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 524 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj Qi Kablosuz Şarj (18W) |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.3 mm |
| Cihaz Eni | 46.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.9 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 60 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0+ iOS 13+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9K 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Seri | Watch GT 5 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Gövde Ağırlık | 53 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |