ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch GT 4 Gümüş (41mm) Akıllı Saat (55020BHY)
Ekran Boyutu
1.32 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
7 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Takvim Dahili Medya Oynatıcı SMS ile Çağrı Reddetme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Gümüş |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 41.3 mm |
| Cihaz Eni | 41.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 9.8 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 13+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 352 PPI |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 48 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |
| Seri | Watch GT 4 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Gövde Ağırlık | 37 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 4 |