ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch GT 3 SE Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü
168 sa
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Parlaklık Ayarı |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Müzik Çalar Kontrolü Hatırlatıcılar Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi SMS ile Çağrı Reddetme |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Poliüretan/Plastik (TPU) |
| Kasa Rengi | Siyah Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Horlama Takibi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yoga Kürek Çekme Tenis Yüzme (Havuz) Kayak Yüzme (Deniz) Dövüş Sporları Aerobik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.4 mm |
| Cihaz Eni | 46.4 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ HarmonyOS 2.0 iOS 9.0+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Seri | Watch GT 3 |
| Gövde Ağırlık | 35.6 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |