ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch GT 3 Elegant Milanese (42mm) Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.32 inç
Bellek (RAM)
32 MB
Batarya Kapasitesi
292 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.32 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) 3D Cam |
| Bellek (RAM) | 32 MB |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Ay Evreleri Gösterimi Huawei Celia Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Metal Örgü |
| Kasa Rengi | Altın |
| Kordon Rengi | Altın |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Geri Sayım Sayacı Hedef Belirleme Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Yüzme (Deniz) İp Atlama Triatlon |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 292 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin A1 |
| Cihaz Boyu | 42.3 mm |
| Cihaz Eni | 42.3 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.2 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ HarmonyOS 2.0 iOS 9.0+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 353 PPI |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |
| Seri | Watch GT 3 |
| Gövde Ağırlık | 35 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-M |