ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch GT 2 Pro Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.39 inç
Batarya Kapasitesi
455 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.39 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Bluetooth Kulaklık ile Eşleşme Ay Evreleri Göst |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Silikon Deri |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Geri Sayım Sayacı Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Kürek Çekme Kayak Golf Snowboard Triatlon Aerobik |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 455 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Kirin A1 + STL4R9 |
| Cihaz Boyu | 46.7 mm |
| Cihaz Eni | 46.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.4 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 120 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 4.4+ iOS 9.0+ |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Seri | Watch GT 2 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 5 Dakikada 10 Saat Kullanım |
| Gövde Ağırlık | 52 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Huawei LiteOS |