ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch Fit 2 Active Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.74 inç
Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü
168 sa
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.74 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Hızlı Yanıt Huawei Celia Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Pembe |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Çoklu Spor Modu Ekranda Egzersiz Animasyonları Hedef Belirleme Rota (Parkur) Takibi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 336x480 piksel |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 33.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 9.0+ |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 97 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Piksel Yoğunluğu | 336 PPI |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 336 sa |
| Seri | Watch Fit 2 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 5 Dakikada 1 Günlük Kullanım |
| Gövde Ağırlık | 26 g |