ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch 5 Siyah (46mm) Akıllı Saat (55020EWB)
Ekran Boyutu
1.5 inç
Batarya Kapasitesi
867 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.5 inç |
| Ekran Teknolojisi | LTPO AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Kavisli Ekran (3D) LTPO 2.0 Safir Kristal |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Arama Geçmişi Digital Crown El Hareketleri ile Cihaz Kontrolü EN13319 Sertifikası Güç Tasarruf |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Arteriyel Sertlik Tespiti Düzensiz Ritim Bildirimi HRV Durumu Solunum Monitö |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme Eliptik Bisiklet Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) Golf Dalış |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 867 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj Qi Kablosuz Şarj (10W) |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46.7 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 11 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 100 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0+ HarmonyOS 2.0 iOS 13+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX9 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 2.4 GHz 5 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Piksel Yoğunluğu | 310 PPI |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 108 sa |
| Seri | Watch 5 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 15 Dakikada 1 Günlük Kullanım |
| Gövde Ağırlık | 63 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| 2G Frekansları | 850 900 1800 1900 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850) B6 (800) |
| 4G Frekansları | B7 (2600) B41 (2500) B1 (2100) B39 (1900) B3 (1800) B8 (900) B20 (800) B18 (800) B19 (800) B2 (1900) B26 (850) B28 (700) B34 (2000) B38 (2600) B4 (1700) B40 (2300) B5 (850) B66 (1700) |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Özellikleri | HSDPA HSPA |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü Dokunsal Sensörü |