ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch 3 Pro Elite Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
790 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Gelen Aramaları Yönetme Huawei Celia Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Malzemesi | Titanyum |
| Kasa Rengi | Titanyum |
| Kordon Rengi | Titanyum |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 790 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS HarmonyOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | HiSilicon Hi6262 |
| Cihaz Boyu | 49.6 mm |
| Cihaz Eni | 48 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 21 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ HarmonyOS 2.0 iOS 9.0+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Güvenlik Asistanı Kaza Algılama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| İletişim Teknolojisi | 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | 2.4 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 60 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Seri | Watch 3 |
| Gövde Ağırlık | 64 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |
| 3G Özellikleri | UMTS |