ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Watch 3 Classic Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
420 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Opsiyonel |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Gelen Aramaları Yönetme Huawei Celia Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Deri |
| Kasa Rengi | Gümüş |
| Kordon Rengi | Kahverengi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Opsiyonel |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 420 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.2 mm |
| Cihaz Eni | 46.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.15 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 6.0+ iOS 9.0+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Kaza Algılama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) 2.4 GHz |
| Piksel Yoğunluğu | 326 PPI |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Huawei Watch |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 36 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Seri | Watch 3 |
| Gövde Ağırlık | 54 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | HarmonyOS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | HarmonyOS 2 |