ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Huawei Band 9 Akıllı Bileklik
Ekran Boyutu
1.47 inç
Batarya Kapasitesi
180 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.47 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Arama Geçmişi Ay Evreleri Gösterimi Aydınlatma (Flashlight) Darbeye Dayanıklılık Hızlı |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Dikdörtgen |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk Naylon Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Gri Pembe Beyaz |
| Kordon Rengi | Siyah Mavi Beyaz Pembe Sarı |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) İp Atlama Voleybol Okçuluk |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 180 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Bileklik |
| Ekran Çözünürlüğü | 194x368 piksel |
| Cihaz Boyu | 43.45 mm |
| Cihaz Eni | 24.86 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 8.99 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 45 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 13+ |
| Güvenlik ve Koruma | Ekran Kilidi |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ağırlık | 39 g |
| Piksel Yoğunluğu | 282 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Huawei Band |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 72 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Seri | Band 9 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj |
| Gövde Ağırlık | 14 g |
| Kordon Ağırlığı | 25 g |