ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Honor Choice Watch Akıllı Saat (BOT-WB01)
Ekran Boyutu
1.95 inç
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.95 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Kavisli Ekran (2.5D) Parlaklık Ayarı 60Hz |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Güç Tasarruf Modu Hızlı Yanı |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16.7M |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Kürek Çekme Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Yüzme (Deniz) İp Atlama |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 410x502 piksel |
| Cihaz Boyu | 49.7 mm |
| Cihaz Eni | 39.9 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.2 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 120 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ağırlık | 45 g |
| Piksel Yoğunluğu | 332 PPI |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Ürün Ailesi | Honor Choice |
| Kordon Ölçüsü | 20 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 216 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 288 sa |
| Seri | Choice Watch |
| Azami Parlaklık | 550 nit |