ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
HiFuture Future Aura Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.04 inç
Bellek (RAM)
578 KB
Batarya Kapasitesi
160 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.04 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) |
| Bellek (RAM) | 578 KB |
| Dahili Depolama | 640 KB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.2 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kordon Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Gümüş Pembe Altın |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi İlaç Hatırlatıcısı Su Tüketimi Takibi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yoga Basketbol Futbol İp Atlama Jimnastik/Serbest Stil |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 160 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 340x340 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Realtek 8763EWE |
| Cihaz Boyu | 43.3 mm |
| Cihaz Eni | 35.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 11.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 10 gün |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ iOS 12+ |
| Antrenman Sayısı | 24 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |