ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Havit M9036 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.38 inç
Batarya Kapasitesi
220 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.38 inç |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Parlaklık Ayarı |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Güç Tasarruf Modu Rahatsız Etmeyin Modu |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Pembe |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Yüzme (Deniz) İp Atlama Golf Dans |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 220 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 42 mm |
| Cihaz Eni | 42 mm |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 30 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Çerçeve Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 96 sa |