ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Havit M9030 Ultra Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.43 inç
Batarya Kapasitesi
300 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.43 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Parlaklık Ayarı |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Hatırlatıcılar Hesap Makinesi Dünya Saatleri Zamanlayıcı Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Aydınlatma (Flashlight) Digital Crown Güç Tasarruf Mod |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Metal Örgü |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş |
| Kordon Rengi | Siyah Gümüş |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Düzensiz Ritim Bildirimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) İp Atlama Golf Dans |
| Konum Bilgisi | Yok |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Batarya Kapasitesi | 300 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Yok |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Yok |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | JieLi Tech JL7012A6S |
| Cihaz Boyu | 46 mm |
| Cihaz Eni | 46 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14 mm |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 5.0+ iOS 12+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Bekleme Süresi | 30 gün |
| Ağırlık | 90 g |
| Çıkış Yılı | 2024 |
| Çerçeve Malzemesi | Çinko Alaşım |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |