ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Harvox Watch X2 Pro Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.73 inç
Batarya Kapasitesi
1000 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.73 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Kamera Kumandası Takvim Hesap Makinesi Dünya Saatleri Akıllı Sesli Asistan |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gri |
| Kordon Rengi | Siyah Gri |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Hedef Belirleme |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| Batarya Kapasitesi | 1000 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Cihaz Boyu | 54 mm |
| Cihaz Eni | 57 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 30 gün |
| Antrenman Sayısı | 100 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 1 ATM |
| Bekleme Süresi | 100 gün |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 192 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 240 sa |