ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Harvox Watch RX-4 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.45 inç
Batarya Kapasitesi
530 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.45 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Dahili Depolama | 1 GB |
| Bluetooth Versiyonu | 5.1 |
| Servis ve Uygulamalar | Müzik Depolama Akıllı Sesli Asistan Ses Kaydı |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Kırmızı Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kan Şekeri Ölçümü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Çoklu Spor Modu |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş |
| Batarya Kapasitesi | 530 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 466x466 piksel |
| Cihaz Boyu | 46.5 mm |
| Cihaz Eni | 46.5 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 10.8 mm |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 |
| Piksel Yoğunluğu | 321 PPI |