ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Harvox HX Kids 4G Pro+ Akıllı Çocuk Saati
Ekran Boyutu
2.0 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
800 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 2.0 inç |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 16 GB |
| Servis ve Uygulamalar | Alarm Sesli Mesaj Videolu Görüşme |
| Hoparlör | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Kare |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Pembe |
| Kordon Rengi | Siyah Mor |
| Kamera | Var |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Batarya Kapasitesi | 800 mAh |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Çocuk Saati |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Ebeveyn Kontrolü Güvenli Bölge |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX7 |
| Bekleme Süresi | 3 gün |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Kamera Özellikleri | Yüz Tanıma |