ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Google
Google Pixel Watch LTE Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.2 inç
Bellek (RAM)
2 GB
Batarya Kapasitesi
294 mAh
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Corning Gorilla Glass 5 DCI-P3 Renk Uzayı Kavisli Ekran (3D) 3D Cam |
| Bellek (RAM) | 2 GB |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Bluetooth Versiyonu | 5.0 |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Digital Crown Google Asistan Google Fast Pair Google Ha |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Gri Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Sim ile Saat Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Ruh Hali Takibi Solunum Monitörü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Fitness Yoga Merdiven Tırmanma |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Var |
| Wi-Fi | Var |
| Batarya Kapasitesi | 294 mAh |
| Şarj Biçimi | Kablosuz Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Yok |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Yok |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 450x450 piksel |
| Yonga Seti (Chipset) | Samsung Exynos 9110 |
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 41 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.3 mm |
| Batarya Dolum Süresi | 110 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 8.0+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Ekran Kilidi Kaza Algılama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) |
| İletişim Teknolojisi | 2G 3G 4G |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 40 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) 2.4 GHz |
| 4G Özellikleri | LTE |
| SIM Tipi | eSIM |
| Piksel Yoğunluğu | 320 PPI |
| Çıkış Yılı | 2022 |
| Ürün Ailesi | Google Pixel |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 24 sa |
| Seri | Pixel Watch |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 45 Dakikada %50 Dolum 75 Dakikada %80 Dolum |
| Gövde Ağırlık | 36 g |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 4.0 |
| Azami Parlaklık | 1000 nit |
| 2G Frekansları | 850 900 1800 1900 |
| 3G Frekansları | B1 (2100) B2 (1900) B8 (900) B4 (1700) B5 (850) |
| 2G Özellikleri | GSM |
| 3G Özellikleri | HSDPA HSPA UMTS |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-M33 |
| Dahili Depolama Biçimi | eMMC |