ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Google
Google Pixel Watch 4 41mm Akıllı Saat
Az Kullanımda Batarya Ömrü
2 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Çizilmeye Dirençli Corning Gorilla Glass 5 DCI-P3 Renk Uzayı Kavisli Ekran (3D) |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Kamera Kumandası Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Yapay Zeka Asistanı Akıllı Sesli Asistan Arama Geçmişi Çev |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Kordon Malzemesi | Floroelastomer/Kauçuk |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz Mor Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Elektriksel Kalp Monitörü (EKG/ECG) Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ritim Bildirimi Ruh Hali |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Hedef Belirleme Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yüzme Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) HIIT |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android |
| Türü | Akıllı Saat |
| Yonga Seti (Chipset) | Qualcomm Snapdragon W5 Gen 2 |
| Cihaz Boyu | 41 mm |
| Cihaz Eni | 41 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 2 gün |
| Batarya Dolum Süresi | 45 dk |
| Uyumlu İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11+ |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Acil Durum Bilgileri Ekran Kilidi Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma Uydu İletişimi (SOS) |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) L1+L5 Çift Frekanslı GNSS |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 40 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Toza Dayanıklılık Özellikleri | IP6X |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | IPX8 5 ATM |
| Wi-Fi Özellikleri | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) 2.4 GHz 5 GHz |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Google Pixel |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Seri | Google Pixel Watch 4 |
| Batarya Özellikleri | Hızlı Şarj 15 Dakikada 15 Saat Kullanım |
| Cihaz İşletim Sistemi | Wear OS |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Wear OS 6.0 |
| Azami Parlaklık | 3000 nit |
| Diğer Sensörler | Elektrodermal Aktivite (EDA) Sensörü |
| CPU Çekirdeği | 4 |
| CPU Mimarisi | 64-bit |
| Ana İşlemci (CPU) | ARM Cortex-A53 |
| CPU Üretim Teknolojisi | 4 nm |
| Yardımcı İşlemci | ARM Cortex-M55 |