ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Venu Aktivite Saati
Ekran Boyutu
1.2 inç
Batarya Teknolojisi
Li-Polymer
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Corning Gorilla Glass 3 |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma SMS ile Ç |
| Bluetooth | Var |
| Ekran Renk Sayısı | 16M |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gümüş Altın Pembe Altın |
| Kordon Rengi | Siyah |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Akıllı Koç Ekranda Egzersiz Animasyonları Hız Ölçer Rota (Parkur) Takibi VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yüzme Eliptik Bisiklet Yoga Kürek Çekme Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Kürek Sörfü |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 390x390 piksel |
| Cihaz Boyu | 43.2 mm |
| Cihaz Eni | 43.2 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.4 mm |
| Güvenlik ve Koruma | Güvenlik Asistanı |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Batarya Teknolojisi | Li-Polymer |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Çıkış Yılı | 2019 |
| Ürün Ailesi | Garmin Venu |
| Çerçeve Malzemesi | Paslanmaz Çelik |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 120 sa |
| Seri | Venu |
| Gövde Ağırlık | 46.3 g |