ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin quatix 8 47mm Aktivite Saati (010-02904-51)
Ekran Boyutu
1.4 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
16 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.4 inç |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Sürekli Açık (Always-On) Safir Kristal |
| Dahili Depolama | 32 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gelen Aramaları Yönetme Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Akıllı Sesli Asistan Alan Hesaplama Ankr |
| Hoparlör | Var |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Var |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Plastik (Polikarbonat/Polimer/ABS) |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Gri |
| Kordon Rengi | Mavi |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Var |
| Telefon Görüşmesi Şekli | Bluetooth ile Telefon Üzerinden |
| Dil Desteği | Türkçe |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Vücut Ateş Ölçer Düzensiz Ritim Bildirimi Solunum Monitörü Su Tü |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Koç Çevrimdışı Rota (Parkur) Takibi Ekranda Egzersiz Animasyonları Geri Dönüş Rotası Geri Sayım Sayacı Otomatik Hedef Belirleme Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Tenis Basketbol Futbol Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) İp Atlama Golf Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Triatlon Sörf Kürek Sörfü Kuvvet Egzersizleri HII |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 454x454 piksel |
| Cihaz Boyu | 47 mm |
| Cihaz Eni | 47 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.8 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 16 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Ekran Kilidi Fırtına Uyarısı Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo BeiDou (BDS) Michibiki (QZSS) |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Batarya Teknolojisi | Lithium Ion |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 23 gün |
| Ağırlık | 73 g |
| Piksel Yoğunluğu | 458 PPI |
| Çıkış Yılı | 2025 |
| Ürün Ailesi | Garmin quatix |
| Çerçeve Malzemesi | Titanyum |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 10 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 168 sa |
| Seri | Garmin quatix 8 |
| Gövde Ağırlık | 52 g |
| Kordon Ağırlığı | 21 g |
| Diğer Sensörler | Derinlik Sensörü |