ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Instinct Tactical Edition Aktivite Saati
Az Kullanımda Batarya Ömrü
1.5 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Güçlendirilmiş Cam |
| Dahili Depolama | 16 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi Alan Hesaplama ANT+ Ay Evreleri Gösterimi Gece Görüş Modu GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma MIL- |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Stres Seviyesi Gösterimi |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Hava Durumu Akıllı Spor Modu Gelişmiş Fitness Takibi Geri Sayım Sayacı |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yüzme Eliptik Bisiklet Kayak Snowboard |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Şarj İstasyonu (Dahili Bataryalı) |
| İvmeölçer | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 128x128 piksel |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 15.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 1.5 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Fırtına Uyarısı Geriye Dönük Konum Takibi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Çıkış Yılı | 2018 |
| Ürün Ailesi | Garmin Instinct |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 14 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 16 sa |
| Seri | Instinct |
| Gövde Ağırlık | 52 g |