ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Instinct 2 Aktivite Saati
Az Kullanımda Batarya Ömrü
32 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Corning Gorilla Glass Güçlendirilmiş Cam Güneşte Görünür |
| Dahili Depolama | 32 MB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Yok |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma SMS ile Çağrı Reddetme (Android) |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | 1 |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Geri Dönüş Rotası Hız Ölçer Otomatik Hedef Belirleme Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Golf Dayanıklılık/Güç Pilates |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Yok |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 176x176 piksel |
| Cihaz Boyu | 45 mm |
| Cihaz Eni | 45 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 14.5 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 32 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi Güvenlik Asistanı Kaza Algılama Konum Bilgisi Paylaşma |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 10 ATM |
| Bekleme Süresi | 65 gün |
| Ağırlık | 52 g |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Ürün Ailesi | Garmin Instinct |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Seri | Instinct 2 |