ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Forerunner 745 Akıllı Saat
Ekran Boyutu
1.2 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
7 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.2 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Corning Gorilla Glass DX Güneşte Görünür |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Gün Işığından Yararlanma SMS ile Ç |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah Gri Kırmızı Yeşil |
| Kordon Rengi | Siyah Gri Kırmızı Yeşil |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durumu |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Rota (Parkur) Takibi Sanal Antreman Partneri VO2max |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Eliptik Bisiklet Fitness Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Dayanıklılık/Güç Pilates Snowboard Triatlon |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Var |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Akıllı Saat |
| Ekran Çözünürlüğü | 240x240 piksel |
| Cihaz Boyu | 43.8 mm |
| Cihaz Eni | 43.8 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 13.3 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 7 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Canlı Konum Takibi |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ağırlık | 47 g |
| Ürün Ailesi | Garmin Forerunner |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 21 sa |
| Seri | Forerunner 745 |