ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Garmin Forerunner 255 Music Aktivite Saati (010-02641-31)
Ekran Boyutu
1.3 inç
Az Kullanımda Batarya Ömrü
14 gün
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| Ekran Teknolojisi | Transflective Memory-In-Pixel (MIP) LCD |
| Ekran Özellikleri | Dokunmatik Corning Gorilla Glass 3 Güneşte Görünür |
| Dahili Depolama | 4 GB |
| Hafıza Kartı Desteği | Yok |
| NFC | Var |
| Servis ve Uygulamalar | Akıllı Bildirimler Alarm Müzik Çalar Kontrolü Telefonumu Bul Takvim Dahili Medya Oynatıcı Hatırlatıcılar Navigasyon (Harita) Saatimi/Bilekliğimi Bul Zamanlayıcı Müzik Depolama Gündoğumu/Günbatımı Gösterimi ANT+ GPS Saat Senkronizasyonu Güç Tasarruf Modu G |
| Hoparlör | Yok |
| Bluetooth | Var |
| Mikrofon | Yok |
| Ekran Renk Sayısı | Renkli |
| Ekran Şekli | Daire |
| Kasa Malzemesi | Fiber Takviyeli Polimer |
| Kordon Malzemesi | Silikon |
| Kasa Rengi | Siyah |
| Kordon Rengi | Siyah Beyaz |
| Kamera | Yok |
| Telefon Görüşmesi | Yok |
| Sağlık ve Yaşam | Nabız (Kalp Atış Hızı) Monitörü Kalori Takibi Uyku Monitörü Hareketsizlik Uyarısı Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2) Monitörü Kadın Sağlığı Takipçisi Nefes Egzersizleri Stres Seviyesi Gösterimi Düzensiz Ritim Bildirimi Su Tüketimi Takibi Vücut Enerjisi Durum |
| Spor ve Aktivite | Adımsayar Mesafe Ölçer Aktivite Takibi ve Geçmişi Hava Durumu Kronometre Çoklu Spor Modu Akıllı Spor Modu Akıllı Koç Egzersiz Zamanlayıcı Ekranda Egzersiz Animasyonları Gelişmiş Fitness Takibi Geri Dönüş Rotası Hedef Belirleme Hız Ölçer Otomatik Hedef Bel |
| Desteklenen Aktiviteler | Koşu Bisiklet Yürüyüş Tırmanış Yoga Kürek Çekme Yüzme (Havuz) Kayak Kardiyo Merdiven Tırmanma Yüzme (Deniz) Pilates Snowboard Triatlon Sörf Kürek Sörfü Kuvvet Egzersizleri HIIT |
| Konum Bilgisi | Var |
| SIM Desteği | Yok |
| Wi-Fi | Yok |
| Şarj Biçimi | Manyetik Şarj |
| İvmeölçer | Var |
| Jiroskop | Var |
| Ortam Işığı Sensörü | Yok |
| Pusula | Var |
| Barometre | Var |
| Altimetre | Var |
| Termometre | Var |
| Uyumlu İşletim Sistemi | Android iOS |
| Türü | Aktivite Saati |
| Ekran Çözünürlüğü | 260x260 piksel |
| Cihaz Boyu | 45.6 mm |
| Cihaz Eni | 45.6 mm |
| Cihaz Kalınlığı | 12.9 mm |
| Az Kullanımda Batarya Ömrü | 14 gün |
| Güvenlik ve Koruma | Acil Durum Araması (SOS) Canlı Konum Takibi Kaza Algılama |
| Konum Bilgisi Özellikleri | GPS Glonass Galileo |
| Titreşim | Var |
| Antrenman Sayısı | 30 adet |
| Suya Dayanıklılık | Var |
| Toza Dayanıklılık | Yok |
| Suya Dayanıklılık Özellikleri | 5 ATM |
| Ağırlık | 49 g |
| Ürün Ailesi | Garmin Forerunner |
| Kordon Ölçüsü | 22 mm |
| Yoğun Kullanımda Batarya Ömrü | 6.5 sa |
| Ortalama Kullanımda Batarya Ömrü | 30 sa |
| Seri | Forerunner 255 |